تبلیغات
اخبار و مطالب خواندنی - جدیدترین اخبار و تصاویر از سریال شوخی کردم مهران مدیری
اخبار و مطالب خواندنی
انواع مطالب عارفانه/عاشقانه/طنز/اخبار جدید و جذاب/عکس/و...
به وبلاگ ما خوش آمدید
http://bahseazad.ir/wp-content/uploads/28207069387196896440.jpg

جدیدترین اخبار از سریال طنز شوخی کردم به کارگردانی مهران مدیری

به همراه تصاویری از این مجموعه آیتمیتصویربرداری مجموعه آیتمی “شوخی کردم” که برای شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شود از روز شنبه 16 شهریورماه در شمال شهر تهران آغاز شده است. در این مجموعه بازیگران متعددی به ایفای نقش می‌پردازند که هر کدام در آیتم‌های مدنظر و متناسب با نقششان مقابل دوربین این مجموعه می‌روند.
.
رامین ناصرنصیر، سیامک انصاری، جواد رضویان، رضا شفیعی‌جم، محمدرضا هدایتی، لاله صبوری، بیژن بنفشه‌خواه، ستاره پسیانی، شبنم فرشادجو، سحر ذکریا، ماندانا سوری و سعید پیردوست از جمله بازیگران حاضر در مجموعه آیتمی “شوخی کردم” هستند.


دانلود شوخی کردم
همچنین برزو ارجمند، پرستو صالحی، رابعه اسکویی، زهرا داودنژاد، علی بوستان، سحر ولدبیگی، نیما فلاح، فلامک جنیدی، علی لک‌پوریان، ساعد هدایتی، بهنوش بختیاری، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی، عارف لرستانی، الیکا عبدالرزاقی و نگین معتضدی از دیگر بازیگرانی هستند که با مهران مدیری برای ایفای نقش در “شوخی کردم” همکاری دارند.
.
البته هنوز نام افراد جدیدی برای پیوستن به گروه بازیگران شنیده می‌شود.
.
بسیاری از بازیگرانی که در مجموعه “شوخی کردم” حضور دارند پیش از این نیز در تجربیات مختلف نظیر “جنگ 77″، “ساعت خوش”، “باغ مظفر”، “شب‌های برره”، “ببخشید شما”، “پاورچین”، “نقطه‌چین”، “مرد هزار چهره”، “مرد هزار چهره 2″، “ویلای من”، “جایزه بزرگ” و “قهوه تلخ” با مهران مدیری همکاری داشتند.
.
این مجموعه کلا در بسته‌بندی‌های دو قسمتی که هر کدام حدود 40 دقیقه است، در 20 دی وی دی در اختیار علاقه‌مندان قرار می گیرد. خشایار الوند، امیرمهدی ژوله، حمید برزگر، امیر وفایی و الهه زارع‌نژاد گروه نویسندگان مجموعه آیتمی “شوخی کردم” هستند.
.
مهران مدیری پیش از این سریال‌ “قهوه تلخ” را برای شبکه نمایش خانگی کارگردانی کرده بود که تصویربرداری آن ناتمام ماند. مجموعه “ویلای من” به کارگردانی مدیری نیز برای شبکه نمایش خانگی تولید شد و با وجود اینکه بر خلاف “قهوه تلخ” پخش منظمی داشت، نتوانست فروش قابل قبولی داشته و به موفقیت “قهوه تلخ” دست پیدا کند.
.
خشایار الوند نویسنده “شوخی کردم” پیش از این گفته بود که این مجموعه در یک لوکیشین بزرگ تصویربرداری می‌شود و خاطرات خوش کارهای مهران مدیری را زنده خواهد کرد. این مجموعه در قالب آیتم‌های کوتاه به مسائل روز سیاسی و اجتماعی داخلی و خارجی می‌پردازد.
.
تصویربرداری این مجموعه در حال حاضر در تهران شروع شده است. مهران مدیری، سیامک انصاری، نادر سلیمانی، عارف لرستانی و الیکا عبدالرزاقی از جمله بازیگرانی هستند که در آغاز تصویربرداری این مجموعه جلوی دوربین رفتند.

سریال شوخی کردم مهران مدیری سریال شوخی کردم مهران مدیری

سریال شوخی کردم مهران مدیری سریال شوخی کردم مهران مدیری

سریال شوخی کردم مهران مدیری سریال شوخی کردم مهران مدیری


جواد رضویان هم به مجموعه جدید “شوخی کردم” مهران مدیری اضافه شد


جواد رضویان و مهران مدیری پس از حدود یک دهه آشتی کردند و در پروژه «شوخی کردم» با هم همکاری می‌کنند.
مهران مدیری در حال انتخاب بازیگران سریال جدیدش با نام «شوخی کردم» است. این سریال شنبه کلید می‌خورد و جواد رضویان، زوج نیما فلاح و سحر ولدبیگی جدیدترین بازیگرانی هستند که به این مجموعه اضافه شده‌اند.

جواد رضویان و مهران مدیری در مجموعه شوخی کردم

طی سالهای اخیر و عدم همکاری این دو هنرمند در نزدیک به یک دهه با هم، شایعه شده بود که با هم قهر کرده اند اما جواد رضویان که برای نقد و بررسی سریال خروس در خبرگزاری فارس حضور یافته بود در پاسخ به این سوال که شما دوره طلایی بازیگریتان را با آقای مدیری سپری کردید، به نظرتان اگر دوباره با ایشان همکاری کنید،‌ به آن دوران طلایی برمی‌گردید؟، پاسخ داده بود: بله. شک نکنید. من یکی از شاگرد تنبل‌های آقای مدیری بودم. او کاپیتان سردمدار طنز تلویزیون است. یکی از ادعا کننده های این جنس برنامه ایشان است و احساس می کنم در کنار هم قرار گرفتن ما پس از 8 الی 9 سال دوری اتفاق خوشایندی در وهله اول برای من است. روزهای سختی کنار هم بودیم ولی تجربیات خوبی با هم داشتیم. کارهایی به واسطه روز پخش بودن داشتیم ولی الان که پشت سرم نگاه می‌کنم، می بینم که این کارها هنوز نو و قابل دفاع و جذاب است و لحظه شماری می کنم برای کار کردن با ایشان. من هیچ مشکلی با آقای مدیری ندارم و او را خیلی دوست دارم.

جواد رضویان در پروژه شوخی کردم

تا به حال بازیگران بسیاری نظیر لاله صبوری، بهنوش بختیاری، رضا شفیعی جم، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی، عارف لرستانی، الیکا عبدالرزاقی و برزو ارجمند در این مجموعه قطعی شده بود. ضمن اینکه در این مجموعه نیز مهران مدیری مانند کارهای قبلی خود یکی از بازیگران اصلی خواهد بود.

جواد رضویان در پروژه شوخی کردم

«شوخی کردم» عنوان فیلم جدید مدیری است، «شوخی کردم» همچون سریال اخیر مدیری «ویلای من» توسط شرکت گلرنگ پخش تهیه و توزیع خواهد شد. این مجموعه بازگشت مدیری به آیتم‌سازی محسوب می‌شود و قرار است ابتدا در چهل قسمت ساخته شود و هر هفته دو قسمت آن در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. پس از پایان توزیع این چهل قسمت، 40 قسمت بعدی با لحاظ بازخوردهای بخش‌های قبلی ساخته و توزیع خواهد شد. خشایار الوند و امیرمهدی ژوله از جمله نویسندگان اصلی سریال هستند. مدیری با همکاری مجدد با تیم قدیمی خود سعی کرده است با نگاه نوستالژیک مردم را به دیدن مجموعه جدید خود مشتاق کند.
.
پس از قطعی شدن بازی رضا شفیعی جم که از سال 85 با مجموعه «باغ مظفر» در نقش گل مراد، همکاری اش با مدیری ادامه نیافت و مهران غفوریان که آخرین بار در جنگ هایی که مدیری در دهه 70 می ساخت، از جمله نوروز 76 بازی کرد،صبوری هم به این گروه پیوسته تا نشان دهد مدیری به بازیگران قدیمی خود رجوع کرده است.
.
مدیری که چند سالی است همکاری با تلویزیون را قطع کرده است با ساخت مجموعه های مختلف در شبکه خانگی سعی کرده است فعالیت های خود را متوقف نکند و مخاطبان خود را حفظ کند.


مهران غفوریان هم به سریال جدید مهران مدیری اضافه شد!


مهران غفوریان در مجموعه جدید شوخی کردم مهران مدیری

گویا مهران مدیری این بار حسابی عزم خود را جزم کرده تا با دعوت از چهره هایی که چند سالی از خیر همکاری با آنان گذشته بود، موفقیت کار جدیدش را تضمین کند!
پس از قطعی شدن بازی رضا شفیعی جم که از سال 85 با مجموعه «باغ مظفر» در نقش گل مراد، همکاری اش با مدیری ادامه نیافت، حالا نوبت به مهران غفوریان رسیده است. غفوریان جزو جدیدترین بازیگرانی است که با مجموعه ویدئویی جدید مدیری به نام «شوخی کردم»‌ قرارداد بسته است. غفوریان آخرین بار در جنگ هایی که مدیری در دهه 70 می ساخت، از جمله نوروز 76 بازی کرد و پس از آن خود وارد عرصه کارگردانی شد که سری مجموعه پرتماشاگر «زیر آسمان شهر» از ساخته های اوست.


.
پیش از این بازی بهنوش بختیاری نیز در این مجموعه قطعی شده بود. همچنین اگر به گفته خشایار الوند، یکی از نویسندگان این مجموعه مبنی بر حضور بازیگران ثابت کارهای مدیری در شوخی کردم استناد کنیم، می توان حدس زد چهره هایی چون سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی، علی لک پوریان، غلامرضا نیکخواه، ساعد هدایتی، رضا فیض نوروزی و … نیز در این جمع خواهند بود و احتمالاً خبر حضور آنان بزودی منتشر خواهد شد. گروه تولید این روزها مشغول ساخت دکورهای مجموعه هستند و شنیده ها حاکی از آن است که کار تصویربرداری از نیمه شهریور ماه آغاز خواهد شد. این مجموعه همچون سریال اخیر مدیری «ویلای من» توسط شرکت گلرنگ پخش تهیه و توزیع خواهد شد. این مجموعه بازگشت مدیری به آیتم سازی محسوب می شود و قرار است ابتدا در چهل قسمت ساخته شود و هر هفته دو قسمت آن در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. پس از پایان توزیع این چهل قسمت، 40 قسمت بعدی با لحاظ بازخوردهای بخشهای قبلی ساخته و توزیع خواهد شد.


نوع مطلب : سینما، اخبار، 
برچسب ها : جدیدترین اخبار و تصاویر از سریال شوخی کردم مهران مدیری، شوخی کردم، مهران مدیری،
لینک های مرتبط :

جمعه بیست و دوم شهریورماه سال 1392
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : Alireza
نویسندگان
نظرسنجی
از زندگی لذت...؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
___ _______ _______ ____ ____ ________________________ ________________________ ________________________ ________________________ _________________________ _________________________
فال امروز
 _________________________ _________________________ .. _________________________ _________________________

_________________________ _________________________

.

_________________________ _________________________

.

_________________________ _________________________

.

_________________________ _________________________

.

_______________________ _______________________ Checkpagerank.net ________________________ ________________________
کلیه حقوق این وبلاگ برای اخبار و مطالب خواندنی محفوظ است

ابزار هدایت به بالای صفحه